WYNAJMUJEMY SAMOCHODY
I PRZYCZEPY REKLAMOWE

Potrzebujesz auto lub przyczepę? Zadzwoń:

601-945-579

O NAS

Jesteśmy prężnie działającą firmą, która funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy Ci zapewnić najlepsze usługi w zakresie wynajmu przyczep reklamowych oraz samochodów.

Mamy możliwość wynajmu samochodów dostawczych, osobowych różnego typu. Bez względu na to jaki samochód wynajmujesz masz możliwość podróżowania po wszystkich krajach Unii Europejskiej. Do grona naszych kontrahentów należą firmy, instytucje oraz osoby indywidualne. Naszym celem jest zapewnienie usług o możliwie najwyższej jakości przy zachowaniu atrakcyjnych stawek. Staramy się nawiązywać długotrwałe relacje z naszymi odbiorcami, tak by nie miały one charakteru jednorazowych transakcji. Cieszy nas najbardziej moment gdy możemy być do usług kolejny raz, co oznacza, ża nasza praca spotkała się z uznaniem.

Działamy 24h/dobę przez 365 dni w roku, dzięki temu łatwo się z nami skontaktujesz. Oferujemy wynajem w różnych przedziałach czasowych - krótkoterminowy, średnioterminowy, długoterminowy - po prostu na taki okres na jaki potrzebujesz. Bogate doświadczenie biznesowe oraz wyselekcjonowana kadra pozwala nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających kontrahentów. Dzięki współpracy z naszymi partnerami możemy wynająć samochód z dowolnego segmentu. Służymy fachową pomocą w doborze najlepszego wariantu oferty zarówno w przypadku wynajmu samochodów jak i przyczep reklamowych.

metkonSamochód Peugeot Boxer Potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy? Wynajmij Peugeota Boxera >

NASZ ADRES

ul. Armii Ludowej 7,
00-575 Warszawa

TELEFONY

+48 601-945-579


Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej
Działamy na rynku od 1991 roku

DZIAŁAMY 24h/DOBĘ

przez 365 dni w roku

Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej Działamy na rynku od 1991 roku
Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.   
ZGODA