WYNAJMUJEMY SAMOCHODY
I PRZYCZEPY REKLAMOWE

Potrzebujesz auto lub przyczepę? Zadzwoń:

601-945-579

VOLKSWAGEN CRAFTER

Oferujemy do wynajmu krótko i długoterminowego samochody marki Volkswagen Crafter. Potrzebujesz auta tylko na kilka godzin w związku z przeprowadzką w Warszawie czy innym mieście? A może masz regularne zlecenia transportowe i chciałbyś wynająć samochód na rok lub dłużej? Jesteśmy w stanie dostosować się do każdej potrzeby.

Naszymi autami możesz podróżować po terytorium całej Unii Europejskiej. Każdy z Volkswagenów Crafterów z naszej floty jest wyposażony w klimatyzację. Dodatkowo wygodny fotel kierowcy z wieloma opcjami ustawień, podłokietnik gwarantują, że długie trasy pokonasz w komfortowych warunkach.

Dla stałych klientów oferujemy wynajem samochodów bez potrzeby wpłacania kaucji. Jej wysokość w przypadku wynajmu po raz pierwszy to 1500 zł. Wszystkie auta posiadają komplet ubezpieczeń OC, AC i Assistance. Szczegółowe warunki wynajmu samochodu dostawczego ustalane są indywidualnie.

Oto najważniejsze z nich:
✅ Opłata za wynajem już od 100zł/dobę
✅ Płatność gotówką lub przelewem do 7 dni po zwrocie samochodu
✅ Stali klienci wypożyczają bez kaucji
✅ Dostajesz samochód z pełnym bakiem - oddajesz samochód z pełnym bakiem

ZOBACZ WIĘCEJ

skontaktuj się z nami

Dane techniczne samochodów:

 • skrzynia biegów - manualna
 • silnik 2,0 TDI
 • moc 136 KM
 • rok produkcji: 2015
 • typ nadwozia: furgon
 • ilość miejsc w kabinie: 3
 • dopuszczalna ładowność: 1200 kg

Wymiary:

 • rozstaw osi - 4325 mm
 • objętość ładowni - 14 m3
 • długość ładowni - 4,3 m
 • wysokość wnętrza ładowni - 1,94 m
 • szerokość wnętrza ładowni - 1,78 m
 • całkowita długość samochodu - 6,94 m
 • średnica zawracania - ok. 15,5 m

WYNAJEM VW CRAFTERA W WARSZAWIE

Potrzebujesz skorzystać z możliwości jakie daje Volkswagen Crafter? Wiadomo, że zakup samochodu zawsze wiąże się z wysokimi kosztami, które są zaporą nie do przejścia gdy planujemy korzystanie z auta w niedługim okresie czasu. W takim przypadku najkorzystniejszy jest wynajem. Dodatkowo osoba decydująca się na wypożyczenie samochodu nie musi martwić się o takie czynności jak przeglądy, serwisowanie, ubezpieczenie itp. Jak wynająć VW Craftera w Warszawie? Wystarczy skontaktować się z nami (tel. 601-945-579) - odpowiemy na wszystkie pytania, ustalimy korzystne warunki wynajmu i możemy podstawić samochód w dowolnym miejscu miasta.

Inne przydatne informacje związane z wypożyczeniem:

Do prowadzenia samochodu dostawczego wystarczy posiadanie prawa jazdy kategorii B (pojazdy o masie do 3,5 t). Samochody nie są wyposażone w haki holownicze więc nie ma możliwości podpięcia przyczepy. Dopuszczalne prędkości są identyczne jak w przypadku samochodów osobowych. Jednak należy pamiętać o tym, że większe rozmiary auta jak i przewożony ładunek wpływają na inne zachowanie pojazdu niż to ma miejsce w przypadku samochodu osobowego. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nie wolno przekraczać maksymalnej ładowności. W wypadku kontroli Policji lub funkcjonariuszy ITD grozi za to mandat. Najważniejsze jest jednak bezpieczeństwo! Przeciążanie samochodu może spowodować uszkodzenie opon lub niekontrolowane zachowanie się ładunku w przypadku nagłego hamowania.

Kabina

Przez bardzo długi czas samochód dostawczy kojarzony był z mało eleganckim, prostym pojazdem, którego główną i jedyną funkcją było przewiezienie towarów na czas. Dzisiaj samochody dostawcze znacznie różnią się od tych, które produkowane były przed jedną lub dwiema dekadami. Producenci samochodów dbają nie tylko o bezpieczeństwo i komfort jazdy, ale też o detale, które powodują, że auto wygląda stylowo i elegancko. Niewątpliwie do takich pojazdów należy wyróżniający się nowoczesnym designem Volkswagen Crafter, będący następcą popularnego, produkowanego od trzydziestu lat, VW LT. Nowy Crafter jest nie tylko elegancki i innowacyjny, ale też praktyczny i oszczędny, a jego rozwiązania technologiczne ukierunkowane są na potrzeby i wymagania różnych grup użytkowników.

Porównując pojazd Volkswagen Crafter do innych samochodów dostawczych warto zwrócić uwagę na zwiększenie szerokości nadwozia i długości kabiny, co przyczynia się do powiększenia przestrzeni w kabinie. Niewątpliwie zadowoli to szczególnie tych, którzy nieustannie są w trasie. Co ważne, Volkswagen Crafter wyposażony jest w komfortowy fotel z regulacją pochylenia, a także regulowanym podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa. Na uwagę zasługuje fakt, że dzięki wygodnemu fotelowi, pozycja kierowcy jest zbliżona do tej, którą kierowca uzyskuje w samochodzie osobowym.

Nowoczesny Crafter zostanie doceniony przez tych, którzy lubią dobrą organizację. Duże schowki w drzwiach kabiny kierowcy pomieszczą dokumenty ładunku, mapy i atlasy drogowe, a uchwyty na napoje zmieszczą nawet 1,5- litrowe butelki. Co więcej, Craftery posiadają także duże schowki w dachu. Przestronna kabina, komfortowe fotele i starannie zaprojektowany system schowków w samochodzie Volkswagen Crafter umożliwiają wygodne i bezpieczne podróżowanie trzem osobom w kabinie, a także zapewniają wygodny i szybki załadunek oraz rozładunek towarów.

Volkswagen Crafter zachwyca nie tylko powiększoną kabiną, ale również pakownością i optymalnym wykorzystaniem przestrzeni ładunkowej, jednocześnie utrzymując minimalne rozmiary zewnętrzne. Taka kombinacja sprawia, że samochód jest zwrotny i lekki, a równocześnie łatwy w obsłudze nawet wtedy, kiedy jest załadowany. Duża objętość przestrzeni ładunkowej sprawia, że można łatwo przewozić nim nawet wielkogabarytowe ładunki.

vw crafter widok z boku

samochód z reklamą

Decydując się na samochód dostawczy nie można zapomnieć o systemach wpływających na bezpieczeństwo jazdy. Nowe modele samochodu Volkswagen Craft wyposażone są w zaawansowane układy wspomagania kierowcy, jak również w system zapobiegający blokowaniu kół ABS i poślizgowi kół napędzanych ASR z elektroniczną blokadą mechanizmu różnicowego EDS. Istotne jest również to, że Crafter posiada elektroniczny program stabilizacji toru jazdy ESP, co wyróżnia go spośród samochodów dostawczych. Bezpieczni są nie tylko kierowca i pasażerowie, ale również ładunek. Nowy Crafter wyposażony jest w uchwyty i szyny mocujące oraz przesuwny wewnętrzny bagażnik dachowy, dzięki czemu przedmioty umieszczone w przestrzeni ładunkowej są w pełni zabezpieczone.

Nowoczesny design, praktyczność, a także komfort i bezpieczeństwo – tak można opisać nowy model samochodu dostawczego Volkswagen Crafter.

Potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy? Wynajmij Volkswagena Craftera

NASZ ADRES

ul. Armii Ludowej 7,
00-575 Warszawa

TELEFONY

+48 601-945-579


Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej
Działamy na rynku od 1991 roku

DZIAŁAMY 24h/DOBĘ

przez 365 dni w roku

Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej Działamy na rynku od 1991 roku
Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.   
ZGODA