WYNAJMUJEMY SAMOCHODY
I PRZYCZEPY REKLAMOWE

Potrzebujesz auto lub przyczepę? Zadzwoń:

601-945-579

PRZYCZEPY REKLAMOWE - ZALETY UŻYTKOWE

Chcąc zareklamować produkt lub firmę często zastanawiamy się jaką formę reklamy wybrać – czy zainwestować w reklamę internetową, a może wybrać tradycyjne, papierowe czy drukowane reklamy – bilbordy, plakaty, reklamę w gazecie, ulotki? W dzisiejszych czasach niezwykle popularne stają się przyczepy reklamowe, czyli tzw. mobilne reklamy. Taka opcja jest bardzo wygodnym rozwiązaniem z punktu widzenia organizatora kampanii reklamowej. Pozwala na jej elastyczne dostosowanie do różnych warunków, dotarcie do dużej ilości odbiorców ze swoim przekazem. Nie stanowi dużego obciążenia budżetu firmy, który przeznaczony jest na promocje.

Przyczepa mobilna to nowoczesna forma reklamy, która niewątpliwie przyciąga wzrok przechodniów. Odpowiednio zaprojektowany baner jest bardzo skutecznym nośnikiem reklamowym, który wyróżni klienta na tle konkurencji. Na dużej płaszczyźnie reklamowej można zaprezentować logo firmy i jej ofertę, a także przedstawić nowy asortyment. Reklama mobilna idealnie sprawdzi się podczas imprez plenerowych i festynów, w letnich i zimowych ośrodkach turystycznych, jak również w centrach dużych miast. Reklama umiejscowiona na przyczepie, która będzie przemierzała trasy uczęszczane przez turystów, dotrze do setek klientów w niezwykle krótkim czasie.

reklama mobilna

Przyczepa mająca zastosowanie w prowadzeniu mobilnych kampanii reklamowych posiada dwie płaszczyzny, na których wyklejany jest papierowy nośnik, lub montowany baner poliestrowy z powłoką PCV. Konstrukcja natomiast jest spawana i częściowo cynkowana, onitowana blachą ocynkowaną lub zależnie od wskazówek klienta powlekana (biały kolor). Za sprawą dociążenia ukrytego wewnątrz konstrukcji przyczepa reklamowa jest bardzo stabilna i odporna na czynniki atmosferyczne. Można bezpiecznie poruszać się z przyczepą po drodze nawet w przypadku silniejszych podmuchów wiatru. Przyczepa reklamowa posiada stosunkowo duże rozmiary (szerokość miejsca na reklamę wynosi do 5 metrów) co sprawia, że reklama od razu rzuca się w oczy odbiorców. Duży i wyraźny druk jest łatwy do przeczytania. Atrakcyjny projekt graficzny ma przy tym podstawowe znaczenie. Dlatego warto zlecić opracowanie projektu doświadczonej firmie w tym zakresie.

Głównymi zaletami przyczepy reklamowej jest jest mobilność, efektywność i elastyczność. Reklama mobilna jest w stanie dotrzeć do szerokiej grupy odbiorców i przyciągnąć uwagę nie tylko przechodniów, ale również kierowców. W zatłoczonych i zakorkowanych centrach dużych miast skuteczność reklamy mobilnej jest o wiele większa niż oddziaływanie innych środków, np. bilbordów i ulotek. Klienci z pewnością zwrócą uwagę na fakt, że przygotowanie reklamy i realizacja zlecenia nie są czasochłonne. Co ważne, treść reklamy można błyskawicznie zmienić i dostosować do najnowszych trendów.


Reklama mobilna dociera zdecydowanie szybciej niż tradycyjne środki reklamowe do grona nowych klientów oraz umożliwia zdobycie przewagi nad konkurencją. Przyczepa reklamowa to doskonały pomysł na wypromowanie firmy lub produktu w krótkim czasie, a do tego przy stosunkowo niskich kosztach.

Dowiedz się więcej:

Specyfikacja techniczna przyczep

Zasady wynajmu przyczep

Warszawa - przyczepa w pasie drogowym

Samochód Peugeot Boxer Potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy? Wynajmij Peugeota Boxera >

NASZ ADRES

ul. Armii Ludowej 7,
00-575 Warszawa

TELEFONY

+48 601-945-579


Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej
Działamy na rynku od 1991 roku

DZIAŁAMY 24h/DOBĘ

przez 365 dni w roku

Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej Działamy na rynku od 1991 roku
Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.   
ZGODA