WYNAJMUJEMY SAMOCHODY
I PRZYCZEPY REKLAMOWE

Potrzebujesz auto lub przyczepę? Zadzwoń:

601-945-579

WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH

Specjalizujemy się w wynajmie samochodów dostawczych w okresie krótko i długoterminowym. Współpracujemy z firmami i osobami fizycznymi. Naszymi samochodami można swobodnie poruszać się po całym kraju oraz Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wypożyczenia samochodu. Dla maksymalnego komfortu naszych kontrahentów możemy podstawić auto w dowolnie wybranym miejscu. Może to być Warszawa lub jakikolwiek inny adres w Polsce lub krajach należących do UE. Wynająć można sam samochód lub dodatkowo z kierowcą. Mamy możliwość podstawienia każdego samochodu jaki jest sprzedawany na polskim rynku. Zobacz więcej o zasadach wynajmu samochodów w naszej firmie.

Dla firm polecamy wynajem długoterminowy, który jest wygodną formą korzystania z samochodu bez potrzeby załatwiania wielu formalności związanych z zakupem, ubezpieczeniem czy rejestracją. Bez angażowania większych środków finansowych jak w przypadku zakupu nowego auta otrzymujesz do swojej dyspozycji samochód, który od razu może zacząć pracować. Zapewniamy obsługę techniczną oraz polisę OC i AC. Jeśli potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy, to w szczególności polecamy do wynajmu Peugeoty Boxer 165KM 2.2 diesel oraz Volkswageny Craftery 136KM 2.0 diesel.

pegueot boxer

volkswagen-crafter-2-0

Poszukujesz samochodu z innego segmentu? Masz ulubioną markę, która spełnia Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami, pomożemy sprawnie i szybko zorganizować wynajem preferowanego samochodu. Działamy 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń: tel. kom.: 601-945-579.

Samochody dostawcze jako narzędzie do pracy

Samochód dostawczy to wszechstronne narzędzie, które można wykorzystać w różnych branżach i celach biznesowych. Oto kilka przykładów zastosowań samochodów dostawczych:

Samochody dostawcze są niezwykle wszechstronne i stanowią kluczowe narzędzie dla wielu firm i przedsiębiorstw. Ich adaptowalność pozwala na dostosowanie do różnych zastosowań, co czyni je niezastąpionymi w wielu branżach.

Zobacz, które marki samochodów dostawczych są najchętniej wybierane w Polsce:

Najpopularniejsze auta dostawcze

Samochód Peugeot Boxer Potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy? Wynajmij Peugeota Boxera >

NASZ ADRES

ul. Armii Ludowej 7,
00-575 Warszawa

TELEFONY

+48 601-945-579


Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej
Działamy na rynku od 1991 roku

DZIAŁAMY 24h/DOBĘ

przez 365 dni w roku

Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej Działamy na rynku od 1991 roku
Nasza strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.   
ZGODA