WYNAJMUJEMY SAMOCHODY
I PRZYCZEPY REKLAMOWE

Potrzebujesz auto lub przyczepę? Zadzwoń:

515-993-860 / 601-945-579

WYNAJEM SAMOCHODÓW

Specjalizujemy się w wynajmie samochodów dostawczych i osobowych w okresie krótko i długoterminowym. Współpracujemy z firmami i osobami fizycznymi. Naszymi samochodami można swobodnie poruszać się po całym kraju oraz Unii Europejskiej. Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wypożyczenia samochodu. Dla maksymalnego komfortu naszych kontrahentów możemy podstawić auto w dowolnie wybranym miejscu. Może to być Warszawa lub jakikolwiek inny adres w Polsce lub krajach należących do UE. Wynająć można sam samochód lub dodatkowo z kierowcą. Mamy możliwość podstawienia każdego samochodu jaki jest sprzedawany na polskim rynku. Zobacz więcej o zasadach wynajmu samochodów w naszej firmie.

Dla firm polecamy wynajem długoterminowy, który jest wygodną formą korzystania z samochodu bez potrzeby załatwiania wielu formalności związanych z zakupem, ubezpieczeniem czy rejestracją. Bez angażowania większych środków finansowych jak w przypadku zakupu nowego auta otrzymujesz do swojej dyspozycji samochód, który od razu może zacząć pracować. Zapewniamy obsługę techniczną oraz polisę OC i AC. Jeśli potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy, to w szczególności polecamy do wynajmu Volkswageny Craftery 136KM 2.0 diesel.

Wnętrze kabiny samochodu
VW Crafter z przodu
Samochód dostawczy

Jeśli chcesz wynająć luksusowy samochód, który może sprawdzić się zarówno w sytuacjach biznesowych jak i wydarzeniach okolicznościowych (wesela, eventy), to świetnie sprawdzi się czarne Porsche Cayenne 240KM, 3.0 diesel, automat.

wnętrze od strony pasażera
wnętrze od strony kierowcy
cayenne z boku
widok z przodu porsche cayenne
otwierany dach

W naszej flocie posiadamy również auta marki: Ford Mondeo 150KM, 2.0 diesel, sedan, wersja titanium oraz Skoda Octavia 150KM, 2.0 diesel, combi. Poszukujesz samochodu z innego segmentu? Masz ulubioną markę, która spełnia Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami, pomożemy sprawnie i szybko zorganizować wynajem preferowanego samochodu. Działamy 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu. Zadzwoń: tel. kom.: 515-993-860 / 601-945-579.

volkswagen-crafter-2-0 porsche cayenne 3.0

ford mondeo

skoda octaviaVolkswagen Crafter Potrzebujesz niezawodnego samochodu do pracy? Wynajmij Volkswagena Craftera >

NASZ ADRES

ul. Lizbońska 2, 03-969 Warszawa

TELEFONY

+48 515-993-860

+48 601-945-579


Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej
Działamy na rynku od 1991 roku

DZIAŁAMY 24h/DOBĘ

przez 365 dni w roku

Dostarczamy samochód, przyczepę w całej Unii Europejskiej Działamy na rynku od 1991 roku